Büyültmek için fotoğrafların üzerine tıklayın
MESLEKLER HAFTASI DOKTORLUK
              
   
                
       
      
      
   YIL SONU GÖSTERİMİZDEN Seyredin

PAPATYALAR SINIFI FAALİYET

ŞEKERLER SINIFI FAALİYET

UĞUR BÖCEKLERİ FAALİYET

zxvc

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM

YILINI AÇTIK

EMRE'NİN DOĞUM GÜNÜ


DENİZ'İN DOĞUM GÜNÜNÜ

KUTLADIK

13

12

asdf

 

 

 

DENİZ'in KEKİ

 

Bu sefer de Deniz kocaman bir kek yapıp getirmiş. Bizlere ikram etti. Biz de afiyetle yedik. Bu gidişle hepimiz kilo alacağız. Yapılanlara, ikram edilenlere hayır demesini bilmemiz gerekli. Teşekkür ederiz Deniz.

İKİ OKUL BİRLEŞTİ
Amaç Anaokulu ve Göztepe Amaç Anaokulu yaz sezonu sebebi ile 1 Eylül Çarşamba gününe kadar bir arada hizmet verecekler. Göztepe Amaç'ın öğrencileri yeni okullarına geldikleri için çok mutlu oldular. Bol bol bahçede oynuyorlar.

NATHWANİ KARDEŞLER DÖNDÜ
Nathwani kardeşler Karan ve Demirhan kısa bir süreliğine gittikleri Hindistan'dan döndüler. Ay sonunda beklediğimiz arkadaşlarımızın erken dönmelerine sevindik. Hoş geldiniz Nathwani kardeşler.

BEZİMİZDEN KURTULDUK
Göztepe Amaç Anaokulu öğrencilerinden Duygu Beril Ak da bezinden kurtuldu. O da artık bez bağlatmıyor. Demek ki Duygu Beril Ak artık büyümüş. Aferin sana.

MOZAİK PASTA
Volkan Gümüşoluk aşçımız oldu. Volkan bu sefer de bizlere mozaik pasta ikram etti. Aşçı şapkasını başına geçiren Volkan fotoğraf da çektirdi. Teşekkürler Volkan.

BARIŞ SÜNNET OLDU
Eski öğrencilerimizden Barış Ünsal sünnet oldu. Barış sünnet düğününe eski öğretmeni Yıldız Hanımı da davet etti. Yıldız öğretmen düğünde eski öğrencileri ile buluştu ve hasret giderdi. Barış'ın inşallah damatlığını da görürüz.

YIL SONU GÖSTERİMİZİ YAPTIK
Geleneksel Yıl sonu gösterimizi yaptık. Velilerimiz ve misafirlerimiz gösterimizi çok beğendiler. Öğrencilerimiz çok çok başarılı oldular. Hepsini tebrik ediyoruz. En kısa sürede gösteri resimlerini sitemize koymaya çalışacağız.

ATİLLA'nın DOĞUM GÜNÜ
Atilla Kandemir yaş gününü arkadaşları ile okulda kutladı. Atilla'nın yaş gününe annesi, teyzesi ve yakınları da katıldı. Atilla pastasını ve hediyesini de çok beğendi. Öğretmenleri ile resim de çektirdi.

İLAYDA'nın YAŞ GÜNÜ
İlayda Ölmez'in 4. yaşını ev partisinde okul arkadaşları ile kutladık. İlayda'nın partisine annesi, babası, halası, anneannesi, babaannesi ve dedesi de katıldı. İlayda pastasını ve hediyesini de çok beğendi.

EV GEZMESİ
Ev gezmesinde Bora Şentürk'lerin evine gittik. Şekerler Sınıfı olarak hiç yaramazlık yapmadık. Bora'nın odasında bol bol oynadık ve eğlendik.

SILA ve NAZ'ın YAŞ GÜNÜ
Okulumuzun ikizlerinden Sıla ve Naz doğum günlerini okulun bahçesinde arkadaşları ile birlikte kutladılar. İkizlerin yaş gününe anneleri, anneanneleri ve babaanneleri de katıldı. Sıla ve Naz pastalarını ve hediyelerini de çok beğendiler.

KARNELERİMİZİ ALDIK
Amaç Anaokulu ve Göztepe Amaç Anaokulu öğrencileri 2009 - 2010 öğretim yılının son karnelerini aldılar. Büyük bir neşe içinde geçen karne töreninden sonra öğrenciler gururla karnelerini anne ve babalarına götürdüler.

BABALAR GÜNÜ
Babalar Günü'nü kutladık. Babalarımıza çok güzel tebrik kartları yaptık. Göztepe Amaç Anaokulu öğrencileri olarak babalarımıza verdik. Onları çok seviyoruz.

TEŞEKKÜRLER ÖYKÜ
Öykü Göztepe Amaç Anaokulu'nun öğrencilerini şişmanlatmaya niyetlenmiş. Bu sefer de kocaman bir kutu bisküvi getirmiş. Öykü bu gidişe bir son ver artık.

DENİZ'in BEZİ GİTTİ
Göztepe Amaç Anaokulu öğrencilerinden Deniz de büyüdü. O da bezini bıraktı. Hemen hemen okulda bezli öğrenci kalmadı desek yeridir.

EN KÜÇÜĞÜMÜZ DURU
Asil Duru Çelebi Göztepe Amaç Anaokulu'nun en küçüğü. O kadar tombul o kadar sevimli ki anlatılmaz. Bir de konuşmaya başlarsa "tadından yenmez." Hoş geldin Duru bebek.

7